Zdrowe finanse to lepsze życie

Spełnimy twoje marzenie o bezpiecznej finansowej przyszłości.

Oszczędź sobie podejmowania złych decyzji

W Dr Finanse znajdziesz rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb i możliwości. Analizujemy produkty finansowe, tłumaczymy zasady działania, wyjaśniamy niejasne pojęcia, pokazujemy poszczególne koszty i podpowiadamy co się opłaca, a co jest zbędnym wydatkiem. Pomagamy podjąć słuszną decyzję wspierając wiedzą i doświadczeniem.

Nasza oferta

Znajdziemy dla ciebie najlepszy kredyt

Wybranie dobrego kredytu to czytaniu artykułów, sprawdzanie ofert, analizowanie tabel, umawianie się do placówek bankowych oraz czasochłonne jeżdżenie z dokumentami z miejsca w miejsce.

Nasza propozycja to 14 banków, wszystkie formalności w jednym miejscu oraz potrzebna wiedza, którą wyłożymy Ci w jasny i klarowny sposób tak, aby wszystko stało się jasne i zrozumiałe.

Oszczędź na kredycie dzięki niższym kosztom kredytowym i okołokredytowym, a jeśli posiadasz zobowiązania kredytowe, to warto na nie spojrzeć z szerszej perspektywy, gdyż pełniejszy portfel to często efekt przemyślanej konsolidacji

kredyty

kredyty hipoteczne,

kredyty gotówkowe,

finansowanie firm,

leasingi

Zacznij od bezpieczeństwa finansowego

Zbudowanie bezpieczeństwa to wyprawa, do której warto się przygotować. Warto zaplanować najważniejsze etapy, zdobyć niezbędną wiedzę i zaopatrzyć się w potrzebne narzędzia. Bo gdy już wyruszymy to okaże się, że właśnie te narzędzia i wiedza w jaki sposób je wykorzystać stają się kluczowe. To dzięki nim jesteśmy w stanie bezpiecznie pokonywać kolejne etapy naszej podróży. W razie konieczności uchronią nas przed bolesnymi konsekwencjami popełnionych błędów lub nieprzewidzianymi zdarzeniami i pozwolą szczęśliwie dotrzeć do celu.

Ubepzieczenia

Oszczędź sobie płacenia składek za nietrafione ubezpieczenia. Dowiedz się czego tak naprawdę potrzebujesz, poznaj zakres ochrony najlepszych rozwiązań w cenie, która pozytywnie Cię zaskoczy

OC, AC, NNW

ubezpieczenia mieszkań i domów

ubezpieczenia na życie i zdrowie

leczenie za granicą

prywatna opieka medyczna

ubezpieczenie dochodów

Czas to najważniejsze aktywo

Zastanawia Cię jakaś sprawa, ale nie czujesz się pewnie w danym temacie. Nie wiesz jaką decyzję podjąć? Czy będzie ona korzystna, a może popełnisz kosztowny błąd? Jaki jest prawdziwy obraz sytuacji? Czy warto w coś wejść? A może poczekać? Na pewno warto mieć finansowy telefon wsparcia!

Inwestycje

Jedynym sposobem na pomnażanie oszczędności jest ich inwestowanie. Warto wiedzieć jak to mądrze zrobić. Poznaj podstawowe zasady, stosuj sprawdzone strategie, korzystaj z cykliczność rynków i obserwuj pozytywne efekty działań

IKE, IKZE

programy oszczędnościowe

fundusze Inwestycyjne

złoto

check out some more Designs

zdrowe finanse
to lepsze życie

Naszą misją jest aby wszystkie Twoje sprawy finansowe były poukładane. Mądrze zaciągnięty kredyt może pomóc w zbudowaniu bezpieczeństwa nie tylko dla siebie ale i najbliższych.  Sprawdzone i skuteczne ubezpieczenia, ochronią Ciebie i Twój majątek przed zagrożeniami. Podjęcie decyzji o oszczędzaniu i wdrożenie planu inwestowania to chyba najważniejsza decyzja, która otwiera drogę do Wolności Finansowej.

Naszą misją jest aby wspierać Cię na każdym etapie w powyższej wizji.

1. Jakość

Lubimy produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie. W finansach warto kierować się podobną zasadą. Dzięki naszej analizie jakościowej otrzymujesz dostęp do najlepszych produktów i sprawdzonych rozwiązań finansowych.

2. Oferta

Dbamy o to aby nasza oferta była maksymalnie szeroka. Będąc niezależnym podmiotem mamy ten komfort, że możemy swobodnie wybierać instytucje finansowe i poszczególne produkty do oferty.

3 . Profesjonalizm

Nasi eksperci to praktycy z wieloletnim doświadczeniem. Kompleksowa wiedza o produktach finansowych, specjalistyczne umiejętności oraz znajomość skutecznych strategii to narzędzia do twojego sukcesu.

Doświadcz finansowego komfortu

Serwisujemy Twoje produkty finansowe i pilnujemy terminów polis. Na bieżąco sprawdzamy czy na rynku nie pojawiło się lepsze rozwiązanie. Produkty finansowe zmieniają się i starzeją podobnie jak twój telefon czy samochód. Dlatego co pewien czas należy pomyśleć o wymianie na nowszy i lepszy „model”.

Bądźmy w kontakcie

Location

2769 Black Oak Hollow Road, San Francisco

Email

info@designform.com

CALL US TO START CREATING YOUR DREAM HOME

408-821-3682